Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pewna część gruntów będących w tak zwanym użytkowaniu wieczystym przekształciła się w prawo własności w 2019 z mocy ustawy. Co do pozostałych gruntów, istnieje możliwość ich przekształcenia na wniosek.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Mieszkanie nie zawsze łatwo jest sprzedać nawet mimo dobrej lokalizacji. Problemem może być stan techniczny mieszkania czy jego nieuregulowana sytuacja prawna. Jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży mieszkania to rozwiązaniem może być skup nieruchomości, usługa popularna zwłaszcza w Warszawie.

wtorek, 15 listopad 2022 10:35

Promocje na nowe nieruchomości

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W obecnych czasach bardzo często patrząc na rynek nieruchomości, jesteśmy w stanie zauważyć, że niektóre z nich okazują się naprawdę kosztowne.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe to bardzo ważny aspekt naszego codziennego życia. Od sprawnego systemu sygnalizacji pożarowej w budynkach mieszkalnych czy też w innych budynkach, zależy zdrowie oraz życie wielu osób.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Dom lub mieszkanie to ważna inwestycja w przyszłość. Przemyślany zakup lokalu może stanowić wstęp do stworzenia zupełnie nowej, bardzo osobistej i bezpiecznej przestrzeni, której każdy z nas potrzebuje do życia.

poniedziałek, 31 październik 2022 12:28

Dlaczego ogrodzenie Twojej posesji jest tak istotne?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Bezpieczeństwo stanowi podstawę spokoju ducha. Dlatego też tak ważne jest to, aby Twój dom zawsze był maksymalnie zabezpieczony przed niechcianymi gośćmi. Jedynym sposobem, aby zapewnić komfort prywatności wokół swojego domu, jest budowa ogrodzenia.

Strona 1 z 5