Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Wiele osób myli pojęcia związane z użytkowaniem wieczystym, a własnością. Istnieją istotne różnice pomiędzy tymi pojęciami.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zamierzasz skorzystać z ofert, które charakteryzują się największą dostępnością różnorodnych propozycji z branży nieruchomości? W takiej sytuacji nie możesz zapominać o świadczonych usługach przez profesjonalistów w tej branży.

wtorek, 29 wrzesień 2020 16:01

Jakon – warszawskie inwestycje

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Warszawa i okoliczne powiaty niezmiennie cieszą się zainteresowaniem nowych mieszkańców. Inwestycja w nieruchomości na obrzeżach stolicy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują w mieście, ale po pracy i w weekendy chcą spędzić czas w spokojnej okolicy, z daleka od pędu miasta. Jednym z takich miejsc jest zlokalizowane na zachodzie Warszawy - Błonie. To klimatyczny powiat, który oferuje kameralne miejsca do życia. Inwestycją, która będzie doskonałym wyborem to osiedle Bulwary Błonie realizowana przez firmę JAKON.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Pomimo popularności zraszaczy jako elementu systemu ochrony przeciwpożarowej, nie zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie dla budynku. W niektórych przypadkach użycie rozwiązania opartego na działaniu wody może przynieść spore szkody. Tak więc przed wyborem systemu przeciwpożarowego należy uwzględnić szereg czynników, zaczynając od temperatur panujących w budynku po użyte materiały budowlane.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Winda jest obecnie standardowym wyposażeniem każdego budynku piętrowego. Na co należy zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Kryzys gospodarczy związany z epidemią koronawirusa odbił się negatywnie na wszystkich sektorach gospodarki państwa. Jednym z tych sektorów jest rynek nieruchomości.

Strona 1 z 2