wtorek, 12 październik 2021 19:20

Idealnie czysta podłoga - czy to możliwe?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Lubisz mieć w domu czyste podłogi? Na pewno tak! Najprzyjemniejsze są chwile tuż po umyciu, gdy podłoga lśni bez brudu, kurzu i plam. Uzyskanie takiego efektu wcale nie musi być trudne - wystarczy odpowiedni preparat i dobrej jakości mop.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Szukasz ekspertów w dziedzinie instalacji sanitarnych? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, która firma specjalizuje się w montażu instalacji sanitarnych w Szczecinie oraz w jego okolicach. Dzięki temu zyskasz najlepsze rozwiązania do domu i mieszkania oraz unikniesz późniejszych kłopotów.

czwartek, 23 wrzesień 2021 17:38

Drzwi zewnętrzne – przegląd możliwości

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Jeszcze do niedawna nabycie drzwi zewnętrznych, które charakteryzowałyby się nie tylko walorami użytkowymi ale także zadowalającym, eleganckim wyglądem graniczyło niemalże z cudem.

czwartek, 23 wrzesień 2021 07:24

Oświetlenie przestrzeni w biurze i magazynie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Oświetlenie w biurach i magazynach jest ważne, ponieważ wpływa na wydajność pracy. Badanie wykazało, że pracownicy, którzy są narażeni na więcej światła dziennego, zwykle pracują dłużej, zarabiają więcej pieniędzy, a także mają niższy poziom stresu.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Zakup nieruchomości kwalifikowany jest jako czynność prawna. Niezależnie od tego, czy nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego, czy wtórnego, umowa kupna  musi mieć  formę  aktu notarialnego. Korzystanie z usług notariusza, wymaga wniesienia stosownych opłat. Ile wynoszą?

wtorek, 17 sierpień 2021 15:28

Klamki do drzwi wewnętrznych

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Jeśli szukasz nowego uchwytu drzwiowego, aby zastąpić stary, masz wiele opcji. Istnieje wiele różnych wzorów i kolorów, które można wybrać, jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne.

Strona 1 z 8