poniedziałek, 21 wrzesień 2020 08:10

Wróżby online – co powinieneś o nich wiedzieć, zanim skontaktujesz się z wróżką?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Wróżby tarota online Wróżby tarota online

Zdarza się, że niektórzy kontaktują się z wróżką przez internet albo telefon pod wpływem nagłego impulsu, nie poznając wcześniej żadnych informacji na temat tego, jak tak naprawdę działają wróżby online. Wiedza taka nie jest wyłącznie ciekawostką, ale potrafi rzeczywiście pomóc zrozumieć pewne aspekty pracy wróżki na odległość i tym samym lepiej wykorzystać rozmowę z nią.

Co sprawia, że wróżby się nie sprawdzają? Jak zadawać pytania do kart tarota, aby w odpowiedzi zdobyć jak najwięcej przydatnych informacji?

Od czego zależy, czy Twoje wróżby się spełnią?

Oczywiście sprawdzalność, jaką wykazują się wróżby online, w sporej mierze zależy od umiejętności wróżki. Nie bez powodu poleca się kontakt z prawdziwymi fachowcami – niestety nie brakuje osób bez doświadczenia i wiedzy, którzy próbują zarobić, wróżąc z kart. Żeby móc mieć pewność, że tarot online ma taką samą siłę, jak osobiste spotkanie z zawodowym ezoterykiem, wróżki należy szukać na profesjonalnych portalach ezoterycznych, a omijać te wątpliwej jakości. Takie miejsca jak https://wrozbytarot.online/ dbają o weryfikację umiejętności wszystkich wróżek i wróżbitów, dbają o klienta, zaś Biuro Obsługi Klienta czynne jest 24h/7 - 365 dni w tygodniu. Teraz jedynie od Ciebie zależy wybór osoby, z którą ma się ochotę porozmawiać – każda z nich warta jest zaufania i przez lata zdobywała doświadczenie w ezoteryce.

Poza umiejętnościami wróżki wciąż istnieje jeszcze co najmniej kilka powodów, dla których wróżby mogą się nie sprawdzić. Niestety często dzieje się tak z powodu błędy osoby pytającej wróżkę o radę. Do najczęściej powtarzanych tego typu błędów należą:

  • nieszczerość lub niepełna prawda. Jeżeli wróżka posiada informacje, które są nieprawdziwe, tarot online pokazuje drogę życia osoby, którą przecież wcale się nie jest. Skoro nie zgadza się przeszłość lub teraźniejszość człowieka, to i jego przyszłość najpewniej nie okaże się trafiona;
  • powtarzające się pytania. To samo pytanie zadane dwu, trzy, lub nawet czterokrotnie, nawet jeśli usłyszą je różne wróżki czy wróżbici, szybko przestanie dawać wiarygodne odpowiedzi;
  • brak skoncentrowania na poruszanym temacie. Szczególnie silnie widoczne jest to wtedy, gdy tarot online stawiany jest na jedną sferę życia pytającej osoby, a jednocześnie to zupełnie inne tematy zajmują jej właśnie wszystkie myśli. Tarot online to wciąż praca z energią, dlatego dobrze jest pozostać skoncentrowanym na omawianym temacie;
  • nieumiejętnie zadawane pytania. Zadawanie pytań do kart nie jest wcale trudne, jednak drobny błąd i brak przemyślenia może wpłynąć na niezalecane sformułowanie swoich myśli i otrzymanie niejasnej wróżby online, którą trudno jednoznacznie zinterpretować. Jeśli nie ma się jasności, jak powinno zostać sformułowane pytanie, warto w tej kwestii poradzić się wróżki.

Jak działa tarot online?

Wiele pytań budzi zwykle sam fakt wróżenia na odległość za pomocą internetu czy telefonu komórkowego. Oczywiście wróżka mimo odległości podczas wróżenia robi dokładnie to samo, co robiłaby wówczas, gdyby jej rozmówca znajdował się w tym samym pomieszczeniu, co ona sama. Wróżby to praca z energią człowieka, a dla energii odległość kilkuset czy nawet kilku tysięcy kilometrów nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Żeby wróżka była w stanie zajrzeć w drogę życia osoby, która prosi o wróżby online, potrzebuje ona imienia tego człowieka, jego daty urodzenia, a czasami również aktualnej fotografii, co pozwoli np. otworzyć czakry. Jeśli mało wiesz o czakrach koniecznie musisz zagłębić się w tym temacie. Zablokowane czakry negatywnie wpływają na nasze życie. Och te czakry, tak naprawdę wszystko co dzieje się w naszym życiu odpowiadają czakry. Mogą one być w pełni otwarte, oraz blokowane. Często przez nas samych.

Warto pamiętać, że tarot online tak samo jak karty rozstawione w obecności osoby pytającej, dają możliwość zmienienia swojej przyszłości. Tarot pozwala zajrzeć w ludzką drogę życia, pokazując zarysy jego przyszłości, aktualnej sytuacji, rozwoju, oraz rzecz jasna przyszłych wydarzeń. Niemniej jednak jeśli wróżba nie jest wcale optymistyczną wizją przyszłości, zawsze można zmienić coś w swoim życiu i nie doprowadzić do tego, aby sytuacje, które przewidział tarot online, stały się rzeczywistością.

Jak zadawać pytania do kart tarota?

Przede wszystkim pytania powinny być konkretne. Bardzo wielu ludzi ma w zwyczaju pytać bardzo ogólnie o swoją przyszłość. Gdy dla przykładu jedną osobę interesuje, jak ułoży się jej związek w trakcie poważnych kłótni, możliwe, że zapyta po prostu, jak wygląda przyszłość jej związku. Ogólna odpowiedź może tak naprawdę nie rozjaśnić ważnych kwestii. Gdyby jednak pytanie sformułowane było inaczej, dla przykładu w formie „Co mogę zrobić, aby mój związek przetrwał aktualny kryzys?", z odpowiedzi można byłoby wyciągnąć dość konkretne informacje, które rzeczywiście w czymś pomogą. Nie powinno się także zadawać pytań zamkniętych do kart, czyli takich, na które jedyną poprawną odpowiedzią może być „tak" albo „nie". Odpowiedzi na nie również nie będą zbyt wyczerpujące.

Wyświetlony 2056 razy