czwartek, 04 luty 2021 11:55

Panele podłogowe dla wymagających: podłogi Quick-Step Elite

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
quick step elite - Greenfloor.sklep.pl quick step elite - Greenfloor.sklep.pl

Oryginalny wygląd wnętrza można uzyskać łącząc nowoczesne aranżacje z elementami klasycznymi, które nigdy nie wychodzą z mody.

Przykładem mogą być podłogi Quick-Step inspirowane tradycyjnymi podłogami drewnianymi. Panele z kolekcji Quick-Step Elite to panele podłogowe dla każdego wyróżniające się ekskluzywnym wyglądem i niezwykłą trwałością. Sprawdź, dlaczego podłogi laminowane to najlepszy wybór!

Uniwersalne panele podłogowe, czyli podłogi Quick-Step

Podłogi firmy Quick-Step łączy dbałość o najmniejsze szczegóły widoczna nie tylko w estetyce produktów, ale przede wszystkim w ich funkcjonalności. Panele podłogowe Elite odzwierciedlają pierwotny wygląd drewna: jego rysunek i głębię koloru łącząc go z nowoczesnymi technikami impregnacji, które zapewniają zwiększoną wytrzymałość i wydłużoną żywotność. Jakość produktów potwierdza sam producent, którego gwarancja obejmuje nawet do dwudziestu pięciu lat.

Panele podłogowe quick step elite - Greenfloor.sklep.pl pokryte kilkoma warstwami ochronnymi to podłogi laminowane odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników szkodliwych. Oznacza to, że deski są odporne na zarysowania, wgniecenia oraz odkształcenia i przez długi czas zachowują nieskazitelny wygląd. Zróżnicowane parametry techniczne paneli wpływają także na ich uniwersalność – podłogi Quick-Step można układać w każdym wnętrzu bez względu na jego charakter.

Montaż paneli podłogowych – jak to zrobić?

Panele podłogowe Quick-Step tworzone są z myślą o wygodzie i zadowoleniu klientów, dlatego podłogi wyposażono w unikatowy system zatrzaskowy. Specjalny system pozwala na układanie desek w pionie albo poziomie znacznie usprawniając proces montażu i ułatwiając docieranie do miejsc trudno dostępnych takich jak narożniki czy okolice kaloryferów.

Montaż paneli podłogowych można przeprowadzić samodzielnie – technologia „na klik” nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani profesjonalnych narzędzi. Co więcej, podłoga laminowana Elite jest gotowa do użytku zaraz po zakończeniu montażu. Panele podłogowe Quick-Step pokryte kilkoma warstwami ochronnymi nie wymagają dodatkowego malowania, olejowania ani cyklinowania.

Wyświetlony 1613 razy