piątek, 10 wrzesień 2021 14:48

Jak dobrać baterie prysznicową do stylu łazienki

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
baterie prysznicowe baterie prysznicowe

Dla wielu z nas prysznic jest istotną częścią naszej codziennej rutyny. To miejsce, w którym myślimy najlepiej, budzimy się po dobrze przespanej nocy lub zmywamy troski i zmartwienia po ciężkim dniu. Dlatego dobrej jakości prysznic, który działa wydajnie i skutecznie, jest ważnym wyborem, jaki dokonasz.

 

Nie musisz się martwić!

W sklepie Arena Łazienek chcemy, aby Twoja wymarzona łazienka stała się rzeczywistością, aż do ostatniego idealnego elementu. Dlatego wszystkie nasze kolekcje baterii mają pasujący prysznic, dzięki czemu możesz uzyskać spójny wygląd całej swojej armatury.

Więc od czego zacząć, jeśli chodzi o wybór idealnie dopasowanych baterii i prysznica do stylu łazienki?

Współczesne łazienki

Łączą praktyczne elementy stylu życia z neutralną lub stonowaną paletą kolorów. W łazienkach dominują nowoczesne elementy, takie jak granitowe blaty, stylowe wanny i uporządkowane powierzchnie. Designerskie baterie i prysznice do nowoczesnych łazienek powinny przynosić minimum zamieszania, a jednocześnie być efektowne i pewne w wyglądzie.

Dlatego linia DEANTE ANEMON, która łączy niezwykłe wydłużone uchwyty w chromie o wysokim połysku. Ergonomiczna i pewna siebie, przyciągnie wzrok bez narzucania się Twojej łazience. Sprawdź także serię KOHLMAN SAXO, który ma ostre, geometryczne kształty, zapewniając luksusowy efekt i dodając dramatyzmu każdej łazience.

Tradycyjne łazienki

Łazienki w stylu vintage nie są staromodne; zamiast tego łączą to, co najlepsze w tradycyjnym wzornictwie i współczesnym stylu. Niezależnie od tego, czy tworzysz królewską łazienkę pełną bogatych akcentów, czy też efektowną przestrzeń w stylu art-deco. Designerska bateria prysznicowa inspirowane stylem vintage doda wykończenia, które naprawdę sprawi, że powiesz „wow”. Kolekcja FERRO RETRO doskonale łączy tradycyjne kształty z nowoczesnym wysoki połysk chromowane wykończenia. Baterie te są wyposażone w klasyczne pokrętła, które zapewniają charakterystyczny, tradycyjny klimat, a dzwonkowaty styl na końcu wylewki sprawia, że baterie prysznicowe te wyróżniają się na tle konkurencji. Natomiast krany z kolekcji TRES MONOCLASIC czerpią inspirację z włoskiego renesansu i zawierają wspaniałe porcelanowe detale, które zapewniają prawdziwie luksusowy charakter.

Minimalistyczne łazienki

Wybór designerskich baterii do minimalistycznej łazienki oznacza proste, wysoce funkcjonalne kształty. W minimalistycznej łazience nie ma nic bezdusznego – zamiast tego ta uporządkowana przestrzeń stworzy poczucie spokoju, a miękkie i neutralne kolory wprowadzają do pomieszczenia lekki i przewiewny charakter. Bałagan jest trzymany za zamkniętymi drzwiami, a akcesoria, tam, gdzie są używane, stanowią prawdziwe wyzwanie projektowe.

Jeśli tworzysz minimalistyczną łazienkę, rozważ kolekcję GROHE CONCETTO. Te designerskie baterie łazienkowe mają minimalistyczny design, łącząc miękkie krzywizny i ostre krawędzie, aby przyciągnąć uwagę.

Łazienki inspirowane SPA

Możesz zainteresować się trendem inspirowanym spa. Luksusowe łazienki z tej kategorii mają charakterystyczne zaokrąglone kształty, które nawiązują do idei kaskadowania wody. Krzywe linie są w tych projektach najważniejsze, a woda zajmuje centralne miejsce. Więc wybieraj designerskie baterie prysznicowe, które wyrażają harmonię. Linia HANSGROHE NOVUS charakteryzuje się opadającymi uchwytami, które kontrastują z kwadratowymi elementami, łącząc kobiecość i męskość w jednym prostym projekcie.

Niezależnie od tego, czy tworzysz przestrzeń do całkowitego relaksu, czy projektujesz łazienkę, która jest funkcjonalna i energiczna, wybór odpowiednich baterii łazienkowych doda wykończenia.

Wyświetlony 815 razy