wtorek, 08 listopad 2022 18:14

Biokominek wolnostojący

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
biokominek wolnostojący biokominek wolnostojący https://www.biokominek-shop.pl/biokominek-wolnostojacy_3482.html

Biokominki wystały w ostatnich latach ogromną sławę. Na taki kominek może sobie pozwolić niemalże każdy z nas.

Niesamowite rozwiązanie dla osób, które mieszkają w mieszkaniu i zawsze marzyły o świetle płomienia w ich czterech ścianach, lub dla osób, które mieszkają w domu lecz nie chcą decydować się na klasyczny kominek. Zalet biokominków jest mnóstwo, lecz wolnostojący biokominek przebija wszystko!

Biokominek na stół- nowoczesne podejście do klasyki

Kompaktowy rozmiar kominka, który możesz zabrać w każde miejsce gdzie jedziesz. To niemalże niemożliwe, a jednak teraz na rynku możesz znaleźć niewielkich rozmiarów biokominki, które robią robotę. Taki biokominek waży 4kg i z powodzeniem możesz go przestawić z jednego miejsca na drugie. Płomieniem możesz się cieszyć 3 godziny, gdyż jego pojemność, to 0,5 litra.

Jeśli mały biokominek nie spełni Twoich oczekiwań, a do swojego salonu potrzebujesz czegoś większego i bardziej spektakularnego, z pewnością da Ci to duży biokominek wolnostojący, który możesz nabyć w białym lub czarnym kolorze. Wymiary takiego kominka to 70x100x30cm, a czas palenia to 7,5h.

Dla ludzi lubiących się wyróżniać idealnym rozwiązaniem będzie duży biokominek ze stali malowanej proszkowo. Jest to trójstronny kominek, który z powodzeniem może może pełnić przegrodę między pomieszczeniami. Jest on dostępny w kolorze czarnym i białym.

Chcesz upiększyć mały salon? Wybierz otwarty wysoki biokominek. Dzięki swym wymiarom 150x40x40cm z powodzeniem zmieści się nawet w niewielkim salonie czy sypialni. Dzięki temu, że jest on otwarty po podpaleniu będzie dawał niesamowity klimat i nada ciepłą atmosferę nawet najchłodniejszej przestrzeni. Po jednym napełnieniu zbiornika, czas palenia wynosi 6 godzin.

Przepych w biokominkowym wydaniu

Wnętrze Twojego mieszkania lub domu to istne dzieło sztuki, ale brakuje Ci kropki nad ''i''. Nic straconego, Cocoon Terra nada charakteru każdemu wnętrzu. Piękna odsłona klasyki w designersim wydaniu. Jest to kominek na trzech stalowych nogach z polerowaną kopułą kominkową. Zaprojektowany został przez Federico Otero. Będzie się pięknie komponował w nowoczesnym i tradycyjnym wnętrzu.

Bokominki są coraz bardziej popularne ze względu  na to, że nie przysparzają nam tyle kłopotu co tradycyjne, a w identyczny sposób możemy cieszyć się płomykiem w naszym domu. Są również łatwe do przeniesienia, czy schowania. Biokominek wolnostojący to idealny wybór dla osób, które mają problem z podejmowaniem długotrwałych decyzji i nie są pewne, czy z jakiś czas nie będą potrzebować zmiany. Przy wyborze tradycyjnego rozwiązania nie jest to takie proste jak przeniesienie biokominka w inne miejsce. Biokominek zasilany jest bioetanolem, więc nie musimy podłączać go do komina. Niesamowite udogodnienie, które nie jest możliwe w przypadku budowy tradycyjnego kominka. Biokominki są bardzo bezpieczne, nie zagrażają naszemu zdrowiu, ponieważ palnik by mógł zostać dopuszczony do użytku przechodzi rygorystyczne kontrole przez TUV. Z tego też powodu jest to najlepszy sposób, na praktyczne udekorowanie swojego salonu!

Wyświetlony 680 razy