sobota, 21 maj 2022 13:42

Truck serwis – DAF

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
truck serwis DAF truck serwis DAF pixabay

Samochody ciężarowe są podstawą branży TSL, której zadaniem jest wykonywanie rozmaitych zleceń przewozowych. Truck serwis – DAF to usługa, która oferuje pomocny pakiet w każdej sytuacji na drodze.

Bowiem jest ona bardzo nieprzewidywalna i tak naprawdę co chwilę na drodze zdarzają się wypadki. Niestety branża przewozowa jest obarczona dodatkowym ryzykiem wykonania zlecenia o czasie – dlatego truck serwis DAF może okazać się w takich sytuacjach zbawieniem.

Co zapewnia truck serwis DAF?

W ofercie truck serwis DAF istnieje wiele usług i pakietów, które sprostają wymaganiom każdego klienta. DBK jak nikt inny wie czego potrzebują samochody ciężarowe oraz przedsiębiorcy, którzy często wychodzą z siebie aby postawić uszkodzony samochód na nogi. Do usług truck-serwisu DAF zalicza się:

  • Obsługa serwisowa 24 godziny na dobę przez cały rok. Samochody ciężarowe nawet podczas stania w bazie mogą się zepsuć. Zwierzęta typu gryzonie są jednymi z najgorszych wrogów ciężarówek. Nawet po takich awariach truck serwis DAF jest w stanie szybko naprawić pojazd. Dodatkowo mechanicy mogą wykonywać profilaktyczne przeglądy na życzenie klienta
  • Obsługa wypadkowa; w trakcie stłuczki na drodze truck serwis DAF doradzi jak wyjść z takiej sytuacji bez narażenia firmy na dodatkowe koszty. Gdy samochód ciężarowy będzie musiał być odholowany truck serwis DAF zapewni lawetę i kompleksową naprawę pojazdu
  • Obsługa telefoniczna na najwyższym poziomie; czasem zdarza się, że kontrolki w samochodzie ciężarowym zapalają się i gasną. Czasem usterki mogą okazać się błahe przez co kierowca nie musi zjeżdżać na stację i naprawiać samochód lecz może doprowadzić zlecenie do końca. Jednak czasem naprawa musi być wykonana gdyż jazda z daną usterką może być niebezpieczna zarówno dla kierowcy jak i samochodu.

Podsumowanie

Truck serwis DAF pomógł już niezliczonej ilości kierowców i samochodów. Lepiej skorzystać z usług profesjonalisty niż narażać się na zbyt duże ryzyko działania na własną rękę. Truck serwis DAF to firma, której można zaufać z czystym sumieniem.

Wyświetlony 839 razy