poniedziałek, 30 maj 2022 12:08

Jakie zabezpieczenia BHP warto zamontować w zakładzie pracy?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Evergrip Evergrip pixabay

BHP czyli Bezpieczeństwo i Higiena Pracy ważne powinno być w każdym miejscu pracy niezależnie czy jest to sklep, restauracja czy biuro.

Są jednak miejsca, w których ryzyko zaistnienia poważnego wypadku jest większe - są to np. place budowy, magazyny czy hale produkcyjne, gdzie niejednokrotnie nacisk położony jest wyrobienie norm i zmieszczenie się w określonym czasie - pośpiech niestety źle wpływa na bezpieczeństwo dlatego warto jest wprowadzić zabezpieczenia BHP, które pomogą obniżyć ryzyko wypadku.

Przykładami mogą być zabezpieczenia antypoślizgowe w postaci naklejek na schody czy inne artykuły bezpieczeństwa zbiorowego takie jak barierki, poręcze czy bramki. 

Jakie są artykuły bezpieczeństwa zbiorowego?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa w miejscach takich jak m.in. magazyny czy hale produkcyjne wykorzystywanych może być wiele typów zabezpieczeń. Artykuły bezpieczeństwa zbiorowego oferowane przez Evergrip cechują się wysoką jakością i dużą wytrzymałością - zaufało im już tysiące ludzi zagwarantowując przedsiębiorstwu pozycję lidera na rynku. Oferowane przez Evergrip zabezpieczenia BHP to między innymi: 

  • zabezpieczenia antypoślizgowe,

  • kraty GRP/TWS,

  • bramki bezpieczeństwa,

  • odboje magazynowe,

  • konstrukcje z GRP/TWS,

  • systemy barierek i poręczy, 

  • odboje poliuretanowe,

  • płytki z wypustkami. 

Wymienione produkty dostępne są w różnych wariantach z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz montażem przeprowadzanym przez specjalistów Evergrip. 

Systemy antypoślizgowe - jakie są rodzaje?

Dostępne w ofercie Evergrip zabezpieczenia BHP to głównie paski, maty, naklejki i nakładki antypoślizgowe na całe schody, ich krawędzie oraz na szczeble drabin. Systemy antypoślizgowe Evergrip wykonane są głównie z laminatu poliestrowo-szklanego pokrytego ziarenkami o różnej gradacji np. 16 ziarenek na cm2 czy 24 ziarenka na cm2. Tego typu artykuły bezpieczeństwa zbiorowego są tanim, prostym w montażu i dostępnym w wielu wariacjach rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć bezpieczeństwo pracowników. Własny zakłady produkcyjne i duże stoki magazynowe pozwalają dostarczyć niezbędne artykuły w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia na terenie całej Polski. Evergrip jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym dostarczającym produkty firmom z takich państw jak m.in. Niemcy, Francja, Grecja czy Czechy. Firma oferuje także montaż produktów przeprowadzony przez własnych, doskonale przeszkolonych pracowników. 

Evergirp - dystrybutor oferujący najlepszej jakości zabezpieczenia BHP

Evergrip to firma z wieloletnim doświadczeniem działająca na terenie Polski już od 2008 roku. Przedsiębiorstwo to jest liderem jeśli chodzi o artykuły bezpieczeństwa zbiorowego, których szeroki wachlarz posiada w swojej ofercie. Są to m.in. konstrukcje z GRP/TWS takie jak podesty dostępowe, bramy i ogrodzenia czy drabiny. W ofercie znajdują się także systemy antypoślizgowe w postaci naklejek - dostępne w różnych kształtach, z różnymi grafikami i stopniem gradacji. Możliwe jest stworzenie naklejek na indywidualne zamówienie. Zabezpieczenia BHP to specjalność firmy Evergrip - wieloletnie doświadczenie z klientami i pozycja lidera na rynku gwarantują doskonałą jakość. Pełną ofertę, informacje o firmie, dane kontaktowe i wiele więcej znaleźć można pod adresem: https://www.evergrip.pl/ 

Wyświetlony 765 razy