wtorek, 25 październik 2022 14:23

Wypożyczalnia podnośników AA HERKULES - wynajem na wysokim poziomie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
wypożyczalnia podnośników wypożyczalnia podnośników mat.prasowe

Zapewne niejednokrotnie zastanawialiście się jak reklama, czy światełka znalazły się kilkanaście metrów nad ziemią, kto to zawiesił i jakim sposobem.

Otóż do między innymi takich prac wykorzystywany jest podnośnik. Jest to bezpieczny sposób do pracy na wysokościach. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonać pracę szybko i w maksymalnie komfortowych warunkach

Jaki podnośnik wybrać?

Stojąc przed wyzwaniem wypożyczenia najlepszego podnośnika do okreslonych prac wysokościowych musimy znać ich rodzaje i wiedzieć czym się różnią. W ofercie naszej wypożyczalni podnośników można znaleźć podnośniki nożycowe elektryczne, spalinowe, teleskopowe elektryczne, teleskopowe spalinowe, podnośniki masztowe i podnośnik "pająk". Warto również wspomnieć, że firma AA HERKULES oferuje dowóz podnośnika bezpośrednio na miejsce prowadzonych prac do 150km od oddiału, z którego podnośnik został wynajęty. Firma posiada możliwość wypożyczenia podnośnika nawet do 26m!

W ofercie firmy można znaleźć rownież serwisowanie podnośników, które odbywa się podczas trwania wynajmu maszyny. Firma oferuje również kursy i szkolenia, w wyniku których możemy szkolić się z wiedzy o podnośnikach koszowych i nabywać nowe umiejętności oraz kwalifikacje.

Firma AA HERKULES ma swoje oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Katowicach. Jeśli miejsce pracy maszyny jest oddalone do 150km od oddziału bez problemu firma wypożyczy i dowiezie dla Ciebie wybrany przez Ciebie podnośnik.

Dlaczego warto wypożyczyć podnośnik ze sprawdzonych źródeł?

Takiego sprzętu nie wypożycza się codziennie. Jest on potrzebny do określonych robót na wysokościach, które musimy wykonać, a nie mamy innej możliwości, jak wypożyczalnia podnośników. Jeśli decydujemy się na taki krok musimy być pewni, że sprzęt, za którego wypożyczenie będziemy płacić jest w stu procentach sprawny i nie zagraża naszemu zdrowiu i życiu. Firma AA HERKULES działa na rynku od 2008 roku i dba o swoich klientów, specjaliści pomagają w doborze odpowiedniego sprzętu. Stała obsługa serwisowa jest na najwyższym poziomie. W razie awarii sprzętu zespół serwisowy wysyłany jest do klienta, gdzie rozwiązywany jest problem. 

Szeroki asortyment podnośników, które są w ofercie sprawia, że niezależnie od prac, które musimy wykonać znajdziemy odpowiedni sprzęt, który poradzi sobie niezależnie od warunków. Nierówny teren czy hale produkcyjne. Warto również dodać, że bardzo przejrzyste formy umów tylko ułatwiają decyzje o wynajmie podnośnika. Na stronie wypożyczalni AA HERKULES możemy bez problemu dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji, jeśli czytane źródła mówią Ci za mało, możesz pooglądać filmik przedstawiający jak działa wypożyczalnia. Łatwy przekaz powinien Ci ułatwić decyzje o wynajmie odpowiedniego podnośnika.

wypożyczalnia podnośników

wypożyczalnia podnośników

Nasza wypożyczalnia podnośników, to doskonałe rozwiązanie dla każdego - niezależnie od prowadzonego biznesu i potrzeb!

Wyświetlony 589 razy