piątek, 17 wrzesień 2021 13:37

Pokaż bliskiej osobie, że o niej pamiętasz – wyślij kwiaty za pośrednictwem poczty kwiatowej

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Kwiaciarnia Vivaldi Kwiaciarnia Vivaldi

Kwiaty już od dawna mają symboliczne znaczenie. Często daje się je bliskim osobom, by pokazać, że o nich myślimy i zależy nam na nich.

. I tak przykładowo czerwone róże są kojarzone z silnym uczuciem, miłością, natomiast herbaciane z przyjaźnią i sympatią. Jednak nie zawsze ma się możliwość bezpośredniego wręczenia kwiatów w wybrany dzień, np. z uwagi na odległość dzielącą dwie osoby. W takiej sytuacji pomocnym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług poczty z kwiatami.

Poczta z kwiatami – co to takiego?

Obecnie wiele kwiaciarni oferuje usługę ogólnie nazywaną pocztą z kwiatami lub wysyłka kwiatów. Polega ona na zamówieniu określonego bukietu czy konkretnej rośliny i przesłaniu jej do bliskiej osoby np. przy okazji jej urodzin, imienin lub bez okazji, by pokazać, że się o niej pamięta. Do tego rodzaju przesyłki może być dołączony bilecik z życzeniami.

Jakie kwiaty są najchętniej wysyłane w ten sposób?

Za pośrednictwem takiej usługi można wysłać praktycznie każdy kwiat, który przetrwa w krótszym lub dłuższym transporcie. Bardzo popularne jest wysyłanie bukietów z róż. Warto jednak wiedzieć, że w większości tego typu miejsc można zamówić gotowe produkty składające się z różnych rodzajów kwiatów ciętych. Wiele z kwiaciarni oferujących usługę poczty z kwiatami ma niejednokrotnie opracowane mini katalogi i na ich podstawie wybiera się bukiecik dla obdarowywanej osoby. Najczęściej takie bukiety składają się z róż, gdyż są to bardzo wytrzymałe kwiaty pozwalające na stworzenie estetycznej kompozycji. Można zdecydować się na bukiet z jednego rodzaju kwiatów lub też bukiet mieszany, np. z eustomami, liliami oraz różami czy goździkami. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się również tzw. flowerboxy. Jest to niewielkie pudełko, w którym umieszczana jest gąbka florystyczna jako baza do kwiatowej kompozycji. Dzięki temu można uzyskać ciekawy efekt przy wykorzystaniu różnorodnych kwiatów.

Gdzie szukać sprawdzonych usług poczty kwiatowej?

Usługi tego typu można znaleźć już praktycznie w każdym większym mieście. Przykładowo niejedna kwiaciarnia w Poznaniu ma w zakresie swoich usług wysyłkę kwiatów. Można taką usługę zamówić bezpośrednio w kwiaciarni lub za pośrednictwem strony internetowej. Aby znaleźć kwiaciarnię, która oferuje usługę poczta z kwiatami, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę kwiaty Poznań. Jednym z miejsc, które daje taką możliwość jest kwiaciarnia Vivaldi, której pełną ofertę znajdziesz na stronie internetowej: https://kwiaciarniavivaldi.pl/.

Wyświetlony 1046 razy