czwartek, 28 kwiecień 2022 15:28

Pierwsze kroki do podjęcia decyzji przy zakupie materaca średnio twardego

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
materace średnio twarde materace średnio twarde Photo by Cats Coming: https://www.pexels.com/photo/beige-wooden-nightstand-with-white-desk-lamp-brown-wooden-bed-with-grey-comforter-set-707581/

W łatwy i szybki sposób poprzez internet, możemy zapoznać się z produktami, o których zakupie myślimy. Umieszczone informacje w sklepach internetowych i innych stronach umożliwiają porównanie cen, budowy, jakości i surowców z jakich są dane produkty wykonane.

Taki szeroki dostęp do informacji poszukiwanego produktu, daje poczucie zapoznania się z rynkiem i zadowolenia z jego korzystania.

Co wyróżnia materace średnio twarde?

Z pośród wszystkich rodzai materacy, jednym z najczęściej wybieranych są materace średnio twarde. W budowie materacy średnio twardych rozróżnia się materace na konstrukcji pocket, multipocket, bonell i piankowe. Wszystkie te rodzaje  występują w wersji materacy średnio twardych. Ten rodzaj materacy wyróżnia surowiec, który tworzy wykończenie na powierzchni przygotowanej do snu. Surowce o stopniu średnio twardych cechują się sprężystością, plastycznością, profilowaniem i lepszym dopasowaniem do krzywizn ciała.  Powierzchnia materaca tworząca wysoki komfort, to taka, gdzie kręgosłup układa się w link prostej. Tylko surowce przyjmujące ciężar ciała, czyli średnio twarde, są w stanie zagwarantować takie ułożenie. Kup materac średnio twardy na https://sennes.pl/materace-srednio-twarde

Klasyfikacja materacy.

Producenci proponują klientom wysokiej jakości materace, które są klasyfikowane w czterech stopniach twardości. Określa się je symbolem w postaci litery H i numeru przypisanego względem stopnia twardości.

H1- materace miękkie, dedykowane dla osób drobnych lub dzieci z waga ciała nie przekraczającej 60 kg.

H2- materace średnio twarde, dla osób warzących poniżej 100 kg, lub dla takich którzy lubią delikatnie zagłębiać się w warstwy wykańczające materac.

H3- materace twarde odpowiednie dla osób z wagą ciała powyżej 100 kg, lub osób lubiących twarde, ujednolicone powierzchnie.

H4 – bardzo twarde materace najodpowiedniejsze dla osób z wagą ciała powyżej 120 kg, lub  takich które ze względu zdrowotnych lub innych potrzeb oczekują od materaca bardzo mocnego utwardzenia.

Poszczególne surowce podwyższające komfort w materacach średnio twardych.

Surowce średnio twarde wzbogacające modele materacy, jednocześnie podnoszą komfort snu.

Pianka lateksowa uznawana za najbardziej komfortową, sprężystą i odporna na wypracowania tworzy przyjemna powierzchnię do snu. Kolejny surowic jaki jest w stopniu średnio twardym to visco memory, plastyczny, zapamiętujący kształty, a po nagrzaniu przyjmuje miększą formę. Następną pianką jest profilowany molet z szeregiem zagłębień i wypustek, które wypełniają przestrzeń pomiędzy ciałem a powierzchnią materaca. Dodatkowo nierówności generują mikro masaż.

Gdzie kupić taki materac?

Robimy coraz częściej zakupi przez internet, dlatego bez obaw taki produkt jak materac też można w bardzo prosty sposób zakupić w sklepie internetowym. Przygotowane oferty i profesjonalni konsultanci pomocni są przy wyborze odpowiedniego modelu materaca. Sklep internetowy Sennes.pl jest sklepem z bogata oferta, w przystępnych cenach. Dodatkowo sklep ten produkuje materace o najwyższej jakości z certyfikowanych surowców. Dlatego warto zapoznać się z ich ofertą.

 
Wyświetlony 785 razy