wtorek, 29 wrzesień 2020 16:01

Jakon – warszawskie inwestycje

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Bulwary Błonie Bulwary Błonie

Warszawa i okoliczne powiaty niezmiennie cieszą się zainteresowaniem nowych mieszkańców. Inwestycja w nieruchomości na obrzeżach stolicy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują w mieście, ale po pracy i w weekendy chcą spędzić czas w spokojnej okolicy, z daleka od pędu miasta. Jednym z takich miejsc jest zlokalizowane na zachodzie Warszawy - Błonie. To klimatyczny powiat, który oferuje kameralne miejsca do życia. Inwestycją, która będzie doskonałym wyborem to osiedle Bulwary Błonie realizowana przez firmę JAKON.

 

JAKON obecny jest na polskim rynku od 25 lat i oferuje kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych. W ramach działalności zajmuje się Generalnym Wykonawstwem, projektowaniem, budową i sprzedażą budynków mieszkalnych. W swoim portfolio ma inwestycje jedno- i wielorodzinne. Swoje inwestycje buduje głównie w Poznaniu, ale coraz częściej inwestują także w innych miastach Polski.  Firma dużą uwagę przykłada do wysokiej jakości pracy i zadowolenia klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług są przede wszystkim zrealizowane projekty, które cieszą się bardzo pozytywnymi referencjami. JAKON stawia na doświadczony zespół specjalistów, zaufanie i kompetencje. Dzięki temu zdobywa szereg nagród i wyróżnień, które potwierdzają wiarygodność, uczciwość finansową oraz rzetelność. Jedną z ostatnich realizacji jest osiedle Bulwary Błonie, zlokalizowane po zachodniej stronie Warszawy.

Bulwary Błonie

Kameralna i bardzo klimatyczna inwestycja wielorodzinna, która zlokalizowana jest 1 km od centrum Błonia i 18 km od Warszawy. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna pod względem możliwości zawodowych. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Ponadto największym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego, który będzie idealnym miejscem do wypoczynku, spacerów czy uprawnia sportów na świeżym powietrzu. Osiedle jest doskonale skomunikowane ze stolicą, dzięki przebiegającym przez Błonie drogom: krajowej 92 oraz DW 579 i DW 720. Obok inwestycji Bulwary Błonie znajduje się także przystanek autobusowy. Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej na miejscu: przedszkoli i szkół podstawowych. W Błoniau znajdziemy pełną ofertę usługowo-handlową oraz miejsca rozrywki i rekreacji.

Sam obiekt to 4-kondygnacyjny budynek z 140 mieszkaniami o metrażach od 35m2 do 77m2, w których znajdziemy 2, 3 lub 4 pokoje. Docelowo powstanie pięć budynków 3 piętrowych wraz z poddaszem w zabudowie wielorodzinnej. Na terenie osiedla dostępny będzie przestronny plac zabaw dla dzieci oraz wiele naziemnych miejsc postojowych. Aby zapewnić mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo teren osiedla będzie zamknięty oraz monitorowany. W budynkach działać będą nowoczesne windy, a lokatorzy mogą skorzystać z wózkowni. Do mieszkań przynależą, balkony, tarasy lub ogródki. Architektura osiedla jest nowoczesna, estetyczna i minimalistyczna, dzięki czemu doskonale wpisuje się w krajobraz okolicy.

Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl 

Wyświetlony 2187 razy