środa, 26 lipiec 2023 12:35

Dodaj elegancji w pomieszczeniu kupując okrągłe lustro

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
addhome.pl/produkt/rita addhome.pl/produkt/rita Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Detale w wystroju wnętrza mają bardzo duże znaczenie, często to właśnie one nadają w pomieszczeniu uroku oraz szyku. Przykładem jest lustro koło, które jako niecodzienny dodatek będzie niewątpliwie przyciągało wzrok.

 

Wyjątkowy element wystroju jakim jest lustro

Uniwersalne piękno lustra sprawia, że idealnie wpasowuje się do naszych domów oraz mieszkań bez względu na panujące w nich aranżacje. Powieszone na ścianie pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale też użytkową. 

Swoją budową nie zakłóca wystroju i przywodzi na myśl odczucie lekkości. Materiał, z którego jest tworzone można z łatwością dopasowywać do różnych kształtów oraz rozmiarów. By je urozmaicić dodawane są do niego dodatki lub ozdobne ramy.

Niewątpliwym plusem luster jest łatwość w pielęgnacji. Właściwa lokalizacja będzie je chronić od zniszczeń, a ewentualne przybrudzenia bezproblemowo z niego zetrzemy. W razie potrzeby możemy zamówić je z dodatkową folią ochronną przeciwko zarysowaniom.

Lustra do montażu charakteryzują się solidnymi zaczepami z tyłu, które pozwalają na utrzymanie ciężaru i bezpieczne zawieszenie. Szkło lustra samo w sobie jest również na tyle grube, by jego wzmocnienie stanowiło dodatkowe zabezpieczenie. 

Lustro okrągłe do każdego pomieszczenia

Jednym z atrakcyjniejszych form projektowanych lister jest symetryczne koło.

Okrągłe lustro idealnie pasuje do łazienki, przedpokoju, salonu lub sypialni. To dodatek, który upiększy każde wnętrze. Możliwość dostosowania lustra pod indywidualny wymiar pozwoli łatwiej dopasować go przestrzeni, a jego kształt jest całkowicie uniwersalny. Pośród modeli znajdziemy również wyjątkowe sztuki takie, jak koło ścięte z jednej strony, które możemy zamontować bezpośrednio na styku dwóch ścian lub spłaszczone elipsy oraz bardziej nieregularne zaokrąglenia.

Nietuzinkowe modele spotkamy w ofercie dostępnej na stronie addhome.pl/produkt/rita.

Koło lustro wpasuje się do stylu boho, nowoczesnej elegancji lub tradycyjnych materiałów takich jak naturalne drewno, kamień lub metal.

Nowoczesne modele luster są uzupełniane o np. maty grzewcze, które się uruchamiają podczas podświetlania lustra i uniemożliwiają parowaniu jego powierzchni. Tego typu zastosowania przede wszystkim sprawdzają się w łazienkach, w których gromadzi się większa ilość wilgoci.

Rama dopasowana do wystroju

Okrągłe lustra dostępne są w postaci jedynie płyty lub będące w zestawie z ramą. W zależności do stylu będziemy mieć do czynienia z gadkimi ramami, które okalają lustro lub dekoracyjnymi modelami.

Przy neutralności i uniwersalizmie lustra samego w sobie, rama staje się tym elementem, który możemy dopasować do reszty wykończeń oraz aranżacji. Dzieje się to dzięki zastosowaniu różnych materiałów, zdobień oraz kolorów. Oferty proponują swoim klientom lustra obramowane sznurkowa ramą nawiązujące do naturalnych stylów, plastikowe, które mogą przybrać dowolne wzory, dzięki czemu to właśnie nasze lustro staje się dominującym elementem dekoracyjnym lub produkty zaprojektowane z klasycznego metalu świetnie sprawdzającego się w surowych wnętrzach.

Piękne lustro z oświetleniem

Projektanci sprawili, że teraz możesz się cieszyć lustrem z opcją podświetlenia LED.

Oświetlenie umieszczane jest na obrzeżach tafli lub zaraz na za jej krawędziami w postaci taśmy z diodami. W zależności od typu lampek możemy zyskać jednostajny kolor lub paletę barw, która dowolnie będziemy dopasowywać, lub która będzie się samoistnie zmieniać po określonym czasie. Większość produktów włączana jest na przycisk, przy czym możemy spotkać się z najnowocześniejszymi modelami sterowanymi poprzez aplikację. 

Wprowadzenie w łazience lub sypialni lustra z dodatkowym oświetleniem umożliwi stworzenie niezwykłego klimatu. To też praktyczne rozwiązanie pomagające delikatnie rozświetlić przestrzeń np. podczas nocy. 

Wyświetlony 414 razy