poniedziałek, 27 grudzień 2021 07:00

Usługi lawetą – co warto o nich wiedzieć?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Laweta Mysłowice Laweta Mysłowice pixabay

Drobna usterka, awaria pojazdu, kolizja drogowa, wypadek… Niespodziewane zdarzenia drogowe utrudniają kontynuowanie podróży i powodują niepotrzebny stres.

Jak uniknąć komplikacji w trasie? Nie możesz w pełni zapobiec problemom z samochodem, ale masz możliwość zminimalizowania ich skutków – wystarczy krótki telefon, a pomoc drogowa udzieli Ci niezbędnego wsparcia.

Laweta krok po kroku

Usługi lawetą to opcja dla tych kierowców, których podróż została przerwana przez usterkę uniemożliwiającą samodzielne poruszanie się auta. Kiedy doraźna naprawa na miejscu nie jest możliwa, firma świadcząca usługi pomocy drogowej zapewnia transport uszkodzonego samochodu dbając o jego odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczeństwo pasażerów.

Laweta Mysłowice na https://www.drogowapomoc.com.pl działa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę zapewniając profesjonalne wsparcie dla kierowców, którzy mają jakiekolwiek problemy z samochodem. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna, a ewentualne problemy zostaną sprawnie rozwiązane, tak abyś mógł jak najszybciej wyruszyć w dalszą trasę.

Kto skorzysta z pomocy drogowej?

Pomoc drogowa w Mysłowicach to obsługa zdarzeń drogowych od A do Z. Pracownik firmy udzieli wsparcia, gdy w drodze dojdzie do awarii samochodu i przewiezie uszkodzone auto do warsztatu. Może też wymienić koło, przywieźć paliwo albo uruchomić auto z rozładowanym akumulatorem.

Usługi pomocy drogowej i usługi lawetą przeznaczone są dla każdego kierowcy, który na swojej drodze napotkał problemy z samochodem. Laweta Mysłowice zapewni bezpieczny transport pod wskazany adres, na przykład do pobliskiego warsztatu, dla pojazdów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach ze względu na udział w wypadku, poważną awarię czy brak przeglądu technicznego. Planując transport lawetą trzeba jednak pamiętać, że sprzęt ma ograniczenia związane z gabarytami pojazdów, dlatego poza samochodami osobowymi, terenowymi, busami czy motocyklami obsłuży tylko wybrane modele innych pojazdów takich jak kampery, przyczepy kempingowe i drogowe, ciągniki.

Wyświetlony 896 razy