sobota, 20 sierpień 2022 17:12

Foliopaki kurierskie – jakie mają zastosowanie i gdzie można je kupić?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Foliopaki kurierskie Foliopaki kurierskie pixabay

Zastanawiasz się, czym są foliopaki kurierskie, jakie mają zastosowanie oraz gdzie można je kupić? W naszym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania. 

 

Foliopaki kurierskie — co to jest?

Foliopaki kurierskie to nic innego jak specjalistyczne koperty foliowe. Najczęściej są wykonane z  foli LDPE odpornej na uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wilgoć, kurz, śnieg – folia LDPE doskonale chroni przed tego typu zagrożeniami. Foliopaki kurierskie są nieprzezroczyste oraz nieco elastyczne. Foliopaki często są czarne w środku, białe na zewnątrz i mogą mieć dowolny nadruk. Doskonale chronią zawartość przesyłanych paczek, zabezpieczając je na czas transportu między nadawcą a odbiorcą.

Foliopaki kurierskie — zastosowanie

Foliopaki kurierskie znajdują szerokie zastosowanie. Często są używane w przypadku nadawania przesyłek u firm kurierskich. Wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, deszcz, kurz i śnieg, świetnie chronią naszą przesyłkę, zanim dotrze we właściwe miejsce. Foliopaki są stosunkowo tanie oraz niesamowicie wytrzymałe. Dzięki prostej konstrukcji są łatwe w użytkowaniu. Zarówno pakowanie, jak i rozpakowywanie przesyłki z foliopaka to bułka z masłem. Często zatem są zamawiane hurtowo przez firmy, które prowadzą sprzedaż wysyłkową i potrzebują dobrych, niedrogich i skutecznych rozwiązań związanych z pakowaniem sprzedawanych produktów. Można też kupić foliopaki uniwersalne, dopasowane rozmiarem do naszych potrzeb.

Foliopaki kurierskie są zamawiane przez firmy kurierskie, przedsiębiorstwa, osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także przez osoby fizyczne. Wszędzie tam, gdzie musimy w prosty i szybki sposób spakować i zabezpieczyć paczkę, foliopaki sprawdzą się doskonale! Występują w różnych rodzajach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością możemy wybrać takie, które będą spełniały nasze wszystkie wymagania. 

Foliopaki kurierskie — gdzie kupić?

Foliopaki kurierskie możemy kupić stacjonarnie w sklepach z wyposażeniem do biur, a także punktach nadawania paczek. Możemy je kupić z łatwością także internetowo, na wielu stronach internetowych. Wiele hurtowni oraz sklepów internetowych jak T-Pack posiada w swojej ofercie foliopaki z możliwością personalizacji pod Klienta. Dzięki temu, że foliopaki są na zewnątrz białe, można na nich nadrukować logo oraz barwy firmy, co czyni je również subtelną i zarazem funkcjonalną reklamą. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących foliopaków zapraszamy do kontaktu, postaramy się na nie odpowiedzieć i pomóc w doborze idealnego rozwiązania. 

Wyświetlony 736 razy