środa, 01 marzec 2023 14:10

Dlaczego warto zainwestować w Portwest buty?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Portwest Portwest - Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Jest wiele zawodów, w których należy stosować odzież i obuwie ochronne. Obuwie BHP ma na celu zabezpieczenie pracowników przed szkodliwymi czynnikami i zapobieganie występowaniu wypadków podczas wykonywania obowiązków służbowych.

W sklepach można spotkać obuwie robocze różnych producentów, ale gdy w grę wchodzą buty robocze, przede wszystkim trzeba postawić na ich jakość i komfort użytkowania. Dowiedz się, dlaczego warto kupować Portwest buty i dlaczego akurat te trzewiki robocze nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach.

1. Obuwie robocze Portwest dla wszystkich

2. Obuwie ochronne na każdą porę roku

2. Dlaczego Portwest buty? 

W dzisiejszych czasach nikt nie chce zakładać byle jakiej odzieży ochronnej. Obuwie robocze musi być wygodne i bezpieczne. Na placach budowy można zauważyć, że pracownicy noszą elegancką odzież roboczą. Wynika to nie tylko z dbałości o ekipy pracujące na budowach czy wykonujące usługi remontowe. Chodzi też o to, że pracownik ubrany w markową odzież i buty robocze jest wizytówką firmy. Oczywiście kluczowe znaczenie ma to, czy buty robocze mają właściwości, które zapobiegają niebezpiecznym zdarzeniom w terenie lub na remontowanym czy budowanym obiekcie. Na budowę nie można przychodzić w butach nieprzystosowanych do tego rodzaju pracy. Pracodawca musi zapewnić właściwą odzież i obuwie BHP. Przedsiębiorcy są świadomi, że im lepsza marka, tym w ogólnym podsumowaniu, mniejsze koszty zakupu tego typu produktów ochronnych. Dlatego w przypadku obuwia roboczego wybierają designerską markę Portwest. Patrząc na przykład na męskie buty Portwest od razu można zauważyć, że są wykonane z materiałów najwyższej jakości i odpowiadają najnowszym trendom mody. 

Obuwie robocze Portwest dla wszystkich

Jeśli chodzi o portwest buty, to spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Buty BHP Portwest mają między innymi wkładkę antyprzebiciową i stalowy podnosek. Są oddychające i wodoodporne. Są to trzewiki, półbuty, kalosze, sandały, a także obuwie ocieplane na zimę. Szeroki wybór obuwia roboczego ułatwia wybór idealnych produktów dla pracowników danej firmy. Duża rozpiętość rozmiarowa sprawia, że każdy może otrzymać najlepszej klasy buty robocze. 

Obuwie ochronne na każdą porę roku

Prace w terenie, na budowie i w obiektach zewnętrznych odbywają się o każdej porze roku, jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne. Buty robocze powinny być odpowiednie do danej pory roku. Inne buty są do noszenia zimą, a inne latem. Buty uniwersalne można zakładać przez cały rok, ale przy silnych mrozach raczej nie zagwarantują one ciepła. Każdy zawód może mieć inną specyfikę. Przykładowo ochroniarz może pracować na zewnątrz lub może ochraniać duże obiekty handlowe. W obu przypadkach zapotrzebowanie na obuwie może być odmienne, aczkolwiek do czarnego umundurowania najbardziej pasować będą buty w kolorze czarnym. Przykładem może być też firma świadcząca usługi sprzątania. Inne są warunki pracy na świeżym powietrzu, a inne w biurowcu. Każdy rodzaj pracy fizycznej wymagać będzie szczególnego podejścia do wyboru odzieży roboczej czy obuwia BHP. Dla przykładu można też podać kominiarzy, którzy pracują na wysokościach w różnych warunkach (od upału po śnieg). 

Dlaczego Portwest buty? 

Buty robocze Portwest sprawdzą się w każdych warunkach. Buty tej marki są lekkie, odporne na niekorzystne czynniki, bezpieczne i trwałe. Modele butów Portwest prezentują się w bardzo efektowny sposób, dzięki czemu żaden pracownik nie będzie czuł, że musi takie buty nosić. On po prostu będzie chciał je zakładać. Buty tej marki są w wersji męskiej i damskiej. Sportowy design sprawia, że można je zakładać nie tylko do pracy. 

Wyświetlony 549 razy