wtorek, 20 grudzień 2022 11:32

Zacieraczka samojezdna do betonu - stwórz idealną posadzkę na przemysłową skalę

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Zacieraczka Barikell MK8-120 HCS B&S 35 Zacieraczka Barikell MK8-120 HCS B&S 35 mat.prasowe

Zacieraczki ręczne do betonu nie sprawdzają się w każdych warunkach. Zacieraczka samojezdna posiada znacznie wyższą moc oraz średnicę pracy. To zdecydowanie profesjonalnej klasy sprzęt do zacierania beton. Kiedy jednak się na niego zdecydować?

Zacieraczka BARIKELL Floating Monster MK10-120 HCS B&S 35 TC

Zacieraczka BARIKELL Floating Monster MK10-120 HCS B&S 35 TC

Perfekcyjne zacieranie betonu

Samojezdna zacieraczka do betonu wykorzystywana jest głównie na dużych przestrzeniach, takich jak budowy hal produkcyjnych, magazynowych lub stadionów. Głównym zadaniem zacieraczek samojezdnych jest wyrównanie chropowatej powierzchni wylanego betonu. Zdecydowanie ułatwia to dalsze prace budowlane, jak położenie kafelków, parkietu lub paneli. Dzięki zastosowaniu zacieraczki samojezdnej nawierzchnia betonowa zyskuje na trwałości, równości i gładkości. Prawidłowo przetarta posadzka ma większą wytrzymałość. Główna zasada mówi, że maszyny jednowirnikowe powinny być używane do powierzchni do 500 m2, a dwuwirnikowe do powierzchni powyżej 600 m2.

Zacieraczka Barikell MK8-120 HCS B&S 35

Zacieraczka Barikell MK8-120 HCS B&S 35

Nowoczesny sprzęt do wygładzania posadzek betonowych

Zacieraczka samojezdna to maszyna wyposażona w zdalny system sterowania, który pozwala operatorowi prowadzić urządzenie z odpowiedniej odległości. Najbardziej nowoczesne modele posiadają zintegrowane wózki do przewożenia łopatek oraz regulowany zakres obrotów (co pozwala na opcję wygładzania lub polerowania). Regulowane siedzisko operatora również zawiera wiele udogodnień - m.in. doskonały układ sterujący, który zmniejsza zmęczenie operatora. Sklep internetowy Norwit.pl oferuje zacieraczki samojezdne renomowanych producentów takich jak Norton Clipper, BARIKELL i Husqvarna.

 

Produkty dostępne na Norwit.pl

 Zacieraczka BARIKELL MK8-90 Kohler 25 HP

Zacieraczka BARIKELL MK8-90 Kohler 25 HP

Jeśli cenisz wysoką jakość w budownictwie przemysłowym, przyjrzyj się modelom zacieraczek samojezdnych dostępnych na Norwit.pl. Popularna dwuwirnikowa zacieraczka samojezdna to model BARIKELL MK8-120 B&S 35, ze średnicą zacierania aż 2 x 1200 mm. Idealny do wygładzania nie tylko świeżej posadzki z betonu, lecz także do jego odnawiania. Inny wartościowy model stworzyła Husqvarna. To zacieraczka do betonu CRT 48 PS 42,5kW, która nadaje się do większych powierzchni, od 1000 do 2300 m2. Precyzyjne manewrowanie i przyjemną pracę zapewnia elektrohydrauliczny układ napędowy wyposażony w joystick. To tylko część najważniejszych modeli zacieraczek.

Zacieraczka samojezdna HUSQVARNA CRT 48-33K DF

Zacieraczka samojezdna HUSQVARNA CRT 48-33K DF

Zacieraczki, które "same jeżdżą"

Jak sama nazwa wskazuje, zacieraczki samojezdne charakteryzują się własnym mocnym napędem. Ponieważ maszyny te posiadają dużą masę i moc, które czyniłyby prowadzenie jej tylko przez operatora bardzo trudnym. Operator oofpowiada jedynie za sterowanie maszyną zza wygodnego fotela z pomocą prostych dźwigni.

Wyświetlony 747 razy