wtorek, 13 lipiec 2021 10:16

Jaki przekaz dają ekologiczne prezenty firmowe?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
butelka z nadrukiem firmowym butelka z nadrukiem firmowym mojabutelka.pl

Aby jakikolwiek prezent miał sens, nawet ten wręczany w siedzibie firmy klientowi, potrzebne jest wyznawanie ideologii, w duchu której upominek się znajduje.

W przeciwnym wypadku będzie dawał jedynie sprzeczne sygnały. Jeśli firma żywo zainteresowana jest losem planety, warto ten fakt wykorzystać i serwować swoim klientom ekologiczne prezenty firmowe.

Ekologiczne prezenty firmowe – które się sprawdzą?

Na rynku nie brakuje dzisiaj produktów i gadżetów reklamowych uznawanych za ekologiczne. Wśród propozycji produktów do firmowej personalizacji można znaleźć materiały piśmiennicze w neutralnych, „kartonowych” kolorach, ale też bawełniane koszulki czy inne mało istotne rzeczy. Jeśli zależy nam jako firmie na klientach, wybierzemy droższe i bardziej funkcjonalne upominki, jak butelki termiczne. W przypadku takiego ekologicznego prezentu firmowego konieczne jest zainwestowanie nieco większej sumy pieniędzy, jednak działanie to jest w pełni logiczne i sensowne. Butelki termiczne z nadrukiem nie tylko pobudzają do ekologicznego działania naszych klientów czy zgadzają się w ich światopoglądem, ale również świadczą  dobrze o samej firmie – o tym, że jest Społecznie Odpowiedzialnym Biznesem.

 

Ekologiczne prezenty firmowe – najlepsze są butelki termiczne?

Wśród powszechnie dzisiaj kupowanych proekologicznych gadżetów można wymienić właśnie butelki termiczne. Inwestując w nie jako w nośnik reklamy w postaci butelki z logo ma się pewność, że upominek przypadnie do gustu i – chociażby ze względu na modę – będzie chętnie wykorzystywany. Co więcej, z butelki firmowej skorzysta nie tylko sportowiec, ponieważ ze względu na swoje znakomite właściwości wyparła z rynku nie tylko kubki termiczne, ale również same termosy. Dzisiaj kawa na długie, służbowe wyjazdy czy herbata dla dzieci na dłuższe, jesienne spacery przygotowywana jest właśnie w butelkach termicznych. Jeśli więc tylko będą odpowiednio zaprojektowane i ciekawe, staną się znakomitym nośnikiem reklamy.

Wyświetlony 1080 razy