piątek, 27 styczeń 2023 18:15

Fairland – wysokiej jakości pompy ciepła do basenu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Fairland – wysokiej jakości pompy ciepła do basenu Fairland – wysokiej jakości pompy ciepła do basenu pixabay

Utrzymanie komfortowej temperatury wody w basenie jest niezwykle istotnym, lecz jednocześnie bardzo trudnym zadaniem. Zwłaszcza przy dużych zbiornikach czekanie, aż nagrzeje się sama w promieniach słońca, jest nieefektywne, a czasami nawet niemożliwe. Naturalnie więc pompy ciepła do basenu, w tym marki Fairland, wzbudzają coraz większe zainteresowanie Polaków. Czym dokładnie się charakteryzują? Sprawdź już teraz!

 

  1. Pompa ciepła do basenu i jej zadania.
  2. Działanie pompy ciepła do basenu.
  3. Renomowany producent pomp ciepła.

Mimo stosunkowo ciepłego lata, z którym spotykamy się na naszej szerokości geograficznej, okres prawdziwego gorąca nie trwa długo, a i rzadko utrzymuje się dzień do dniu przez kilka następujących po sobie tygodni. Przez tego typu zmienność temperatura wody w basenie nie pozostaje na komfortowym poziomie, który powinien wynosić około 28-30 stopni Celsjusza. Problem ten rozwiązuje pompa ciepła Fairland.

Pompa ciepła do basenu i jej zadania

Wyposażając się w kompletną pompę ciepła marki Fairland, szybko zauważymy, że urządzenie te jest bardzo podobne do odpowiedników wykorzystywanych do centralnego ogrzewania. To dobre skojarzenie, bo i zasady działania są niemal identyczne! Dzięki pompie, niezależnie od temperatury powietrza, woda w basenie zawsze będzie przyjemna. Co ciekawe, bez problemu zakupimy pompy ciepła zarówno do basenów osadzonych na stałe, jak i stelażowych.

Działanie pompy ciepła do basenu

Pompy ciepła do instalacji C.O. oraz basenu wykorzystują tę samą technologię: pobierają ciepło z powietrza. Modele służące do ogrzania wody basenowej (za pomocą specjalnego wymiennika), pompują gotową już ciecz bezpośrednio do zbiornika. Co istotne, jest to najbardziej efektywny i ekonomiczny sposób, daleko przewyższający klasyczne grzałki. Urządzenie umożliwia indywidualne sterowanie i ustawienia temperatury wody, dopasowując ją pod użytkowników.

Renomowany producent pomp ciepła

Pompa ciepła to innowacyjna technologia produkująca darmowe, ekologiczne ogrzewanie (współgrając z instalacją fotowoltaiczną). Zwłaszcza w obecnych czasach jest to niezwykle ważne. Dokładając do tego olbrzymią wydajność pomp, ich niezawodność i wygodę, trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie ogrzewania wody w basenie. Pamiętajmy przy tym, żeby zawsze wybierać wysokiej jakości producenta tych urządzeń, czego dobrym przykładem jest marka Fairland. Zagwarantuje nam ona sprzęt, który bez najmniejszych problemów posłuży przez wiele długich lat.

 

Wyświetlony 868 razy